https://ekipmakine.com.tr/wp-content/uploads/2020/06/hk-1.jpg

Ekip Kodlama Makine

Gelişen teknolojiye ayak uydurduğumuz hizmet anlayışımızla, uzun yıllardır sizlere kurumsal çalışmalarımız eşliğinde en iyi hizmeti sağlamaktan memnuniyet duyarız. Uzman ve tecrübeli ekibimiz ışığı altında endüstriyel üretim, ayrıca bakım ve onarım gibi teknik hizmetleri satış sonrası servis desteği üzerinden sağlamakta öncüyüz. Bu konuda inkjet kodlama ile beraber sektöre uygun birçok ürünümüz, uluslararası çaptaki teknolojiyi en iyi şekilde karşılamaktadır. Sunduğumuz ürünler içerisinde ayrıca lazer markalama ve ambalaj paketlemenin yanı sıra, nokta vuruşlu markalama gibi daha birçok farklı seçenek yer almaktadır.

Misyon

Temel görevimiz endüstriyel alanda ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayacak ürünleri, yüksek teknoloji altında sizlere sağlamaktır. Aynı zamanda iş akışının düzenli devam edebilmesi ve çözüm ortaklığı sağlayabilmek için, bu konuda periyodik bakım ve onların desteği temel amaçlarımız arasında yer almaktadır. İhtiyaçlarınıza yönelik ambalaj paketleme ve diğer tüm ürünlerimiz, satış ve satış sonrası destek üzerinden akıllı çözüm yöntemleri ile sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkardığımız ilkeli anlayışımız doğrultusunda, beklentinizi karşılayacak tüm zengin olanaklar için hizmetinizdeyiz.

Vizyon

Ele aldığımız ar-ge çalışmaları ile beraber sürekli olarak sizlere daha iyisini sağlamak amaçlı hizmetimizi geliştirmeyi sürdürüyoruz. Gelişen teknolojiyle beraber paralel gidebilmek amaçlı hedefleri tutturmak için çok uluslu marka dünyasında, Türkiye’nin önde gelen birçok sanayi kuruluşunun çözüm ortağı olmaya devam etmek en önemli planımızdır. Bu doğrultuda nokta vuruşlu markalama ile beraber birçok farklı endüstriyel ürün hizmet altında, ayrıca satış sonrası bakım ve servis hizmeti üzerinden en iyisini sunmaktan gurur duyarız.

bt_bb_section_top_section_coverage_image